Minimum 10 meccset figyelembe véve 55 éve nem fordult elő, hogy ennyi pontot szórt a 2. félidőkben egy csapat, mint a Warriors: 60.5-öt átlagoltak (a mostani meccs közepén írták ki, de tartották a szintet, mert 61-et dobtak). a Dallas elleni 4-dik meccsen is megdobták a maguk 60+ pontját a második felében, a sima vereség ellenére. 60,66 jelenleg, 15 meccs után az átlaguk. A többi bent lévő csapatnak: Dallas: 51,5, Miami 53,3, Boston 54 az átlaga, 17, 16 ill 16 meccs után.

Zsinórban a 26-dik olyan párharca ez a Warriorsnak, ahol legalább 1 meccset nyer idegenben.

3-0 az állás a GSW-Dallason… Eddig 146-0 azon csapatok mérlege, akik vezettek 3-0-ra egy párharcban.

A Miami úgy vezet a Boston ellen 2-1-re, hogy az eddigi 12 negyedből mindössze 2-t nyertek meg, azokat viszont nagyon.

(Most dobta fel a fb, hogy 3 éve ekkor ért el a Portland ellen a Warriors 2 tagja egyazon meccsen tripla duplát, ilyen addig nem fordult elő rájátszásbban, azóta nem tudom mi a helyzet: Curry 37 pont+13 lepattanó+11 passz, Green 18 pont+14 lepattanó+11 passz).

(A GSW-Dallas 2. meccs a 3. legnagyobb rájátszás-fordítása volt eddig a Warriorsnak, 19 pontról álltak fel.)

Az utóbbi 18 meccsen (a főcsoport döntőkből 4-4 meccs ment le meg előtte lévő fordulóból az utolsó 10 meccs) 7 percnyi clutch kosár volt összesen.

A Dallas az első 4 GSW elleni meccsen 65 triplát szórt, ez rekord. Bár nem tudom melyik barom számolta ezt ki, mert a Suns ellen 66 triplát nyomtak az első 4 meccsen, a Utah ellen 64-et, tehát 65 az átlaguk.